Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Młodzi mistrzowie tańca

Kolejnym sukcesem legnickich zespołów Balbinki i Quest zakończył się (8 grudnia) VII Ogólnopolski Festiwal Tańca w Krapkowicach.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Legniczanie wytańczyli cztery złote statuetki za prezentacje w kategoriach: mini formacje HIP-HOP do lat 11, mini formacje HIP-HOP w kategorii 11-15 lat, mini formacje HIP-HOP powyżej 15 lat oraz SHOWDANCE 12-15 lat za prezentację „Ogień”.

Były też dwie srebrne statuetki za prezentacje w kategoriach: inne formy tańca do lat 11 oraz taniec współczesny powyżej 15 lat, oraz trzy brązowe za: formacje HIP-HOP do 11 lat, inne formy tańca 12-15 lat oraz formacje HIP-HOP powyżej 15 lat.

Młodzi artyści do godzin późnowieczornych mierzyli się z ogromną konkurencją. W imprezie rywalizowało bowiem ponad tysiąc uczestników w różnych kategoriach i trzech blokach konkursowych. Sześcioosobowe jury oceniło ponad 130 występów. Legniccy artyści za każdą konkursową prezentację zostali nagrodzeni.

Zespoły taneczne Balbinki i Quest od 20 lat działają przy Zespole Szkół Integracyjnych w Legnicy. Założycielką, instruktorką, choreografką i szefową artystyczną obu zespołów jest Lucyna Kołodyńska.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.