Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Sukcesy zawodników KKS TORA

Na zakończenie roku zawodnicy KKS TORA świetnie zaprezentowali się 8 grudnia, na V Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Wójta Gminy Rudna.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Legnicki klub okazał się najlepszy w międzynarodowej rywalizacji ponad 100 zawodników z siedmiu klubów karate z Dolnego Śląska oraz klubu z Ostravy (Czechy).

Najlepszym klubem został KKS TORA, najlepszą zawodniczką Lucie Olejnikova z Attfis Ostrava - 3 złote medale, zaś najlepszym zawodnikiem okazał się Albert Masłowski z KKS TORA - zdobywca 3 złotych medali. Najmłodsi adepci karate, startujący w konkurencjach ogólnorozwojowych, wszyscy zostali nagrodzeni.

Rywalizacja dostarczyła zawodnikom, rodzicom, opiekunom i trenerom niezwykłych wrażeń. Zawodników wspaniale wspierali rodzice – podkreśla prezes klubu Jacek Rusek.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.