Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

XV Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy już w niedzielę

Ponad 40 cudnych stoisk, staropolskie kolędy w wykonaniu ludowych zespołów, św. Mikołaj z workiem cukierków, ciasta, pierniki, pierogi i niepowtarzalna świąteczna atmosfera! To wszystko już w niedzielę w Krotoszycach.

© Materiały prasowe / UMWD

Jubileuszowy XV Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w pięknych wnętrzach Zespołu Pałacowo-Parkowego w Krotoszycach już w niedzielę 10 grudnia br.

Jak mówią organizatorzy, "będą lokalni rękodzielnicy i wytwórcy, będzie świątecznie i wyjątkowo". "Będzie dużo pomysłów na prezenty i wystrój domu. Pojawi się również fotobudka z bezpłatnymi foteczkami - na pamiątkę" - dodają.

Wstęp na Jarmark jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie".

XV Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego, środków budżetowych Powiatu Jaworskiego oraz środków własnych Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie".

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.