Logo Legnica24h.pl
Reklama

Wystartował zielono-niebiesko-czerwony Mikołaj

Wzorem lat poprzednich ośrodek KIBICE RAZEM Miedź Legnica rozpoczął zbiórkę słodyczy, zabawek, gier oraz nowych ubrań dla najbardziej potrzebujących dzieciaków z Legnicy w tym dla swoich podopiecznych z legnickiego Zakaczawia.

© Materiały prasowe / KIBICE RAZEM Miedź Legnica

W tym roku standardowo do akcji dołączyło kilku partnerów, u których również będziecie mogli zostawić ww. rzeczy. Są to:

  • Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Legnica - TPD
  • Fitness Piekary
  • Sky Fitness 24
  • Fitness Centrum 48 Legnica Piekary
  • Miedź Legnica
  • Strefa Miedzi
  • Kibice Razem Miedź Legnica
  • w innych miejscach, gdzie pojawi się ten plakat

Cała akcja już wystartowała i potrwa do około 10 grudnia. Organizatorzy liczą na wsparcie, tak samo jak przy swojej poprzedniej zbiórce pluszaków. Pomagając sprawiacie, że świąteczny klimat będzie mógł zagościć również w rodzinach, w których nie zawsze jest to możliwe.

Zachęcamy również inne firmy, inne instytucje pożytku publicznego, do przeprowadzenia takich zbiórek u siebie. Wystarczy, że wydrukujecie załączony plakat, przygotujecie odpowiednie miejsce do zbiórki w swojej firmie, pracy itp. i powiesicie obok plakat. Zatem do dzieła.

Kto może udostępnia dalej, kto może pomaga ... HEJ MIEDŹ!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.