Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Świadectwo byłego gangstera

Paweł Cwynar to były gangster, wielokrotny recydywista, który nawrócił się i napisał o tym książkę. Spotkanie z legniczaninem odbędzie się 17 i 18 maja.

Fot. legnica.fm © legnica.fm

Spotkanie z Pawłem Cwynarem – autorem książki „Wysłuchaj mnie, proszę” odbędzie się w środę 17 maja w parafii Jana Chrzciciela o godzinie 17:15. Klasztor sala nr 8, dzień później w czwartek 18 maja spotkanie zaplanowano po mszy św. około 19:00 w parafii św. Jadwigi Śląskiej na ulicy Władysława Grabskiego 15.

Podczas spotkań będzie możliwość zakupienia książki z dedykacją autora (cena 25 zł).

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Matopeja
Matopeja16 listopada 2017 o 11:52
Jedna nieścisłość w tej pięknej historii.Policja czy Cbś nie mogli proponować Pawłowi statusu świadka koronnego gdyż był on przywódcą jak sam opowiada kilku grup przestępczych ,wszystko spójne ,przemyślane taka "gangstersko-romantyczna opowieść" Pawła a ile w niej prawdy tylko on wie.Mimo wątpliwości ..jeśli robi "dobra robotę" i jest to jego pomysł na życie niech robi tak dalej.
Lubię to! 0
ono
ono16 listopada 2017 o 11:45
hmm
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.