Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Spotkanie z legnicką podróżniczką Ryszardą Kosek

Legnicka Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Gumińskiego zaprasza na spotkanie z legnicką podróżniczką Ryszardą Kosek, która opowie o swoich doświadczeniach z pobytu w Japonii.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

1 lutego 2024 (czwartek), godz. 17.00

Miejsce: LBP, ul. Piastowska 22

wstęp wolny

Japonia – kraj kontrastów. Nowoczesny, ekstrawagancki styl życia współistnieje tu w doskonałej harmonii z tradycyjnymi obyczajami i powściągliwością, kimonami i ceremoniami parzenia herbaty. Zabytkowe pagody sąsiadują z futurystycznie wyglądającymi miastami. Znana legnicka podróżniczka opowie o swoich doświadczeniach z pobytu w Japonii.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.