Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Logo Legnica24h.pl
© Materiały prasowe / UM Legnica

Udostępnij:

Spotkanie Kobiet z Katarzyną Bosacką

Letia Business Center|Dla mieszkańca

Tematem przewodnim spotkania będzie zdrowie. Na pytania jak zdrowo jeść, co i gdzie kupować odpowie Katarzyna Bosacka.

Gościem specjalnym  15. Spotkania Kobiet będzie Katarzyna Bosacka, dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka popularnego programu „Wiem, co jem”, książek na temat rozsądnego odżywiania i zdrowego stylu życia.

Tematem przewodnim spotkania będzie zdrowie. Będzie rozmowa o tym, jak zdrowo jeść, co i gdzie kupować i jak dbać o zdrowie własne i całej rodziny. Na wszystkie pytania odpowie Katarzyna Bosacka, specjalistka od zakupów spożywczych i wszelakich, niestrudzona bojowniczka o prawa konsumenckie. Współtworzyła ona i prowadziła w TVN Style kultowy już dzisiaj program „Wiem, co jem” oraz „Wiem, co kupuję„. Wcześniej pisała i prowadziła wraz z Klaudią Carlos program „Salon piękności”, cykl w Dzień Dobry TVN „Bosacka cudnie chudnie”, a będąc w czwartej ciąży – program dla młodych matek „O, matko!”. Autorka wielu książek kulinarnych, poradnikowych, zakupowych.

Spotkanie z Katarzyną Bosacką to jedno z wydarzeń, które organizowane są w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej prowadzonej przez Urząd Miasta Legnicy oraz KGHM Polska Miedź SA pn. „Zdrowie to u nas rodzinne”.

Letia Business Center
Wyznacz trasę
 
20 listopada 17:30
 
Letia Business Center
 
wstęp wolny

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.