Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Radni uchwalili wysokość wynagrodzenia prezydenta Legnicy

Rada Miejska, przyjęła wczoraj uchwałę o wysokości zarobków prezydenta Legnicy. Przysługuje mu ona od dnia złożenia ślubowania, czyli 19 listopada 2018 roku i wynosi łącznie 10.940 zł brutto. Przed rządowymi zmianami było to 12.360 zł brut

© Anna Cybulska

Decyzję taką podjęto na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 15 maja 2018 roku w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych. Zmiana skutkuje tym, że obecne miesięczne wynagrodzenie prezydenta Legnicy wynosić będzie 7.689,52 zł netto.

Dodajmy, że włodarzowi naszego miasta nie przysługują żadne nagrody, z wyjątkiem jubileuszowej, którą przewiduje art. 38 ustawy o pracownikach samorządowych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.