Logo Legnica24h.pl
Reklama

Przegląd Muzyczny PMRock'23

Kolejna edycja wydarzenia znanego dotychczas jako Przegląd Kapel Rockowych, tym razem odbędzie się nie na dziedzińcu Akademii Rycerskiej w Legnicy, a w jej wnętrzach - w Sali Maneżowej 18 listopada. Przewidziana pula nagród to 4.000 zł.

© Materiały prasowe / LCK

Przegląd Muzyczny PMRock'23

18 listopada godz. 17.00,

Sala Maneżowa Akademii Rycerskiej

W Przeglądzie może wziąć udział każdy wykonawca wykonujący szeroko rozumianą muzykę rockową, alternatywną, niezależną. Akces do konkursu następuje po wypełnieniu karty zgłoszenia i przesłaniu jej wraz z materiałem muzycznym na adres organizatora - Legnickiego Centrum Kultury. Zgłoszenia od wykonawców przyjmowane są do 10 października br. Szczegółowe informacje dla zainteresowanych udziałem w Przeglądzie znajdują się w regulaminie imprezy, który wraz z kartą zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej LCK: https://www.lck.art.pl/aktualnosci/przeglad-muzyczny-pmrock23-karta-zgloszenia-i-regulamin

W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z organizatorem: bgk@lck.art.pl

Jako gość specjalny podczas obrad jury, wystąpi ubiegłoroczny laureat imprezy - formacja Rumore z Cieszyna. Rumore to trzy osobowości muzyczne, które wpadły na siebie w szkole średniej. Przez garażowe granie doszli do swobodnego wyrażania siebie samych w muzyce, co prosto można określić jako Indie Grunge Rock. Tworzą pod wpływem emocji i zawsze są autentyczni, w tym co robią. Granie pozwala im uzewnętrznić ich myśli, bunt, miłość, ale również stosunek do otaczającego ich świata i to jak odnajdują czy czują się w społeczeństwie. Nie boją się stawiać czoła wyzwaniom, a upór i dążenie do celu, to ich cechy charakterystyczne. Grają od 2016 roku, mają na koncie kilkadziesiąt koncertów i przeglądów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.