Logo Legnica24h.pl
Reklama

Koncert SŁOTA - akustycznie 4 listopada

Słota - akustycznie to nowy projekt Jerzego Słoty (lidera grupy Vox) w towarzystwie znakomitych muzyków i przyjaciół: Leszka Pańczuka (instrumenty perkusyjne, flet, wokal), Juliana Wojtowicza (gitara basowa, saksofon) oraz Eryka (gitara).

© Materiały prasowe / LCK

Koncert SŁOTA - akustycznie

4 listopada godz. 19.30

Sala Maneżowa

W programie koncertu znajdą się największe przeboje Vox-u, premierowe utwory z nowej, nadchodzącej płyty oraz niezapomniane covery.

Bilety - przedsprzedaż:

  • 40 zł (I pula)
  • 50 zł (II pula)
  • N koncercie 60 zł

Miejsca przedsprzedaży:

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.