Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Poseł Sachajko już jutro w Wądrożu Wielkim

W niedzielę w świetlicy wiejskiej w Wądrożu Wielkim o godz. 18 rozpocznie się spotkanie z dr Jarosławem Sachajko, przewodniczącym sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców naszego regionu, a w szczególności rolników.  

Spotkanie poświęcone będzie problemom rolnictwa, przede wszystkim sprzedaży bezpośredniej produktów rolnych, żywności genetycznie modyfikowanej, regulacjom prawnym dotyczącym sprzedaży ziemi, dopłatom bezpośrednim dla rolników oraz innym ważnym dla rolników i mieszkańców wsi kwestiom. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych - mówi Robert Gierczyk, przewodniczący koła jaworsko-legnickiego Stowarzyszenia na Rzecz Nowej Konstytucji Kukiz '15.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.