Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Osiem lat więzienia grozi sprawcy fałszywego alarmu bombowego

Do ośmiu lat więzienia grozi 46-letniemu mieszkańcowi Legnicy, który jest podejrzany o wywołanie fałszywego alarmu bombowego w salonach firmy zajmującej się dostawą usług internetowych.

© Materiały prasowe / PAP

Fałszywą informację o podłożeniu ładunków wybuchowych w salonach firmy świadczącej usługi internetowe otrzymał pracownik tej firmy. Powiadomił o tym policję. „Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca Legnicy. W toku prowadzonych czynności mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów” – przekazała we wtorek PAP rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Legnicy kom. Jagoda Ekiert.

Mężczyźnie został postawiony zarzut dotyczący fałszywego zawiadomienia o zdarzeniu zagrażającym życiu lub zdrowiu wielu osób. Grozi za to do ośmiu lat więzienia.

Rzeczniczka legnickiej policji przypominała, że w „cyberprzestrzeni nikt nie jest anonimowy”. „Każde zachowanie pozostawia swój ślad, a bezkarność osób łamiących prawo jest tylko pozorna. Dlatego apelujemy do internautów o stosowanie się do ogólnie przyjętej etykiety oraz bezwzględnego przestrzegania przepisów prawa” – dodała kom. Ekiert.(PAP)

Piotr Doczekalski

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.