Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Nowe uchwały radnych. Wzrosną niektóre wynagrodzenia i opłaty

Zawodowe rodziny zastępcze otrzymają wyższe wynagrodzenie. Zwiększy się też wynagrodzenie dla opiekunów w oddziałach przedszkolnych. Zdrożeje pobyt w Izbie Wytrzeźwień. Uchwały w tych sprawach podjęli radni podczas poniedziałkowej sesji.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Wynagrodzenie działających w Legnicy dwóch rodzin zastępczych, pełniących funkcje pogotowia rodzinnego, z 3 tys. 300 zł wzrośnie do 4.500 zł miesięcznie. Wiąże się to z rosnącymi kosztami utrzymania.

Nauczyciele opiekujący się dziećmi w oddziałach przedszkolnych będą otrzymywać dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 300 zł miesięcznie.

Dotychczas opłata za pobyt w legnickiej Izbie Wytrzeźwień wynosiła 270 zł. Po zmianie uchwały opłata ta wzrośnie do 290 zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.