Logo Legnica24h.pl
Reklama
hurtownia zabawek oraz artykułów szkolnych i biurowych
Collegium Witelona

Wolontariusze sprzątali Cmentarz Komunalny

Kolejny piękny gest legniczan. Ponad dwustu wolontariuszy: uczniów, studentów, seniorów spotkało się w sobotę, by wspólnie posprzątać legnicką nekropolię przy ul. Wrocławskiej.

© Materia??y prasowe / UM Legnica

To była kolejna akcja zorganizowana przez Centrum Wolontariatu Miejskiego #TEAMLegnica. Sprzęt zapewniło Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, które odebrało też zebrane odpady. Wszyscy uczestnicy otrzymali ciepły posiłek, przygotowany przez Międzyparafialną Stołówkę Charytatywną im. św. Jadwigi.

– To była piękna lekcja wrażliwości oraz pokory – mówi Jakub Należny, szef wolontariatu miejskiego. – Pamiętamy o wszystkich, którzy odeszli i spoczywają na tym legnickim cmentarzu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Popularne tagi
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.