Logo Legnica24h.pl
Reklama
DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: w tym roku 53 nowe zakażenia koronawirusem w powiecie legnickim i Legnicy; zmarły 3 osoby

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w tym roku o potwierdzeniu koronawirusa u kolejnych 53 osób z powiatu legnickiego i Legnicy. Resort podał też, że zmarły kolejne 3 osoby.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 53 osób z powiatu legnickiego i Legnicy – wynika z tegorocznych raportów MZ. W piątek resort informował o 10 przypadkach z powiatu legnickiego i 19 z Legnicy, w sobotę o 9 z powiatu legnickiego i 4 z Legnicy, w niedzielę o 2 z powiatu legnickiego i 6 z Legnicy, a w poniedziałek o kolejnch 3 przypadkach z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 1636 osób z powiatu legnickiego i 2551 osób z Legnicy, łącznie to 4187 przypadków COVID-19.

Resort w piątkowym raporcie przekazał również, że w wyniku Covid-19 zmarła 1 osoba z powiatu legnickiego i 2 kolejne osoby z Legnicy.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.