Logo Legnica24h.pl
Reklama
Zabawki idealne na Halloween. Zaskocz dzieci w ten upiorny czas. Zabawki dla dzieci. Internetowy sklep z zabawkami
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 6 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 6 osób w powiecie legnickim – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 3 osób z powiatu legnickiego i 3 z Legnicy – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 51 testów w powiecie legnickim i 89 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 66 osób z powiatu legnickiego oraz 368 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 568 osób z powiatu legnickiego i 6 316 osób z Legnicy, łącznie to 9 884 przypadki COVID-19.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 44 972 szczepienia. W pełni zaszczepiono 19 993 osoby. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 93 089 szczepień. W pełni zaszczepiono 43 380 osób.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.