Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

MZ: 3 nowe zakażenia koronawirusem w regionie legnickim

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 3 osób w powiecie legnickim i Legnicy – podało we wtorek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnej 1 osoby z powiatu legnickiego i 2 osób z Legnicy – podało we wtorek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 55 testów w powiecie legnickim i 115 w Legnicy. Kwarantanną objęte są 204 osoby z powiatu legnickiego oraz 390 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 541 osób z powiatu legnickiego i 6 227 osób z Legnicy, łącznie to 9 768 przypadków COVID-19.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 34 838 szczepień. W pełni zaszczepiono 13 698 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 75 194 szczepienia. W pełni zaszczepiono 32 971 osób.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.