Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 24 nowe zakażenia koronawirusem w regionie legnickim; blisko tysiąc osób na kwarantannie

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 24 osób w regionie legnickim – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 3 osób z powiatu legnickiego i 21 z Legnicy – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 48 testów w powiecie legnickim i 149 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 257 osób z powiatu legnickiego oraz 800 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 624 osób z powiatu legnickiego i 6 463 osób z Legnicy, łącznie to 10 087 przypadków COVID-19.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 46 053 szczepienia. W pełni zaszczepiono 20 159 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 96 376 szczepień. W pełni zaszczepiono 43 981 osób.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.