Logo Legnica24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 2 nowe zakażenie koronawirusem w Legnicy

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 2 osób z Legnicy – podało we wtorek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 2 osób z Legnicy – podało we wtorek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 48 testów w powiecie legnickim i 127 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 105 osób  z powiatu legnickiego oraz 376 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 545 osób z powiatu legnickiego i 6 267 osób z Legnicy, łącznie to 9 812 przypadków COVID-19.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 44 336 szczepień. W pełni zaszczepiono 19 805 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 90 469 szczepień. W pełni zaszczepiono 42 658 osób.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.