Logo Legnica24h.pl
Reklama

Legniczanie hojnie wsparli harcerską kwestę!

Ponad 7 tys. zł zebrali harcerze podczas kwesty 1 listopada br. pod legnicką nekropolią.

Zdjęcie ilustracyjne © Materiały prasowe / ZHP w Legnicy

"Z dumą informujemy, że podczas kwesty 1 listopada br. pod legnicką nekropolią harcerze z 218 DH Element (218 Harcerska Drużyna Element) i 710 DW Kedyw zebrali na rzecz akcji "Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia" 7.093,12 zł!" - poinformował ZHP w Legnicy portal legnica24h.pl.

"Sam drużynowy Kedywu zebrał 2.513,24 zł!" - podkreśla ZHP w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.