Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Legnica włącza się w akcję „Godzina dla Ziemi”

Legnica po raz kolejny bierze udział w akcji „Godzina dla Ziemi”. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Ratujmy serce Karpat”.

© materiał prasowy

- Prosimy mieszkańców o przyłączenie się do niej na stronie sercekarpat.pl oraz o wyłączenie oświetlenia w sobotę (24 marca) w godz. od 20.30 do 21.30 - czytamy na stronie UM Legnica. 

„Godzina dla Ziemi” jest akcją stworzoną przez ekologów z organizacji WWF (Word Wide Fund for Nature). Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Ratujmy serce Karpat”. Puszcza Karpacka to obszar rozciągający się wzdłuż południowo-wschodniej granicy Polski. Jest to już jeden z niewielu obszarów w Europie, gdzie człowiek może odpoczywać w pełnej harmonii z przyrodą. Miejsce w Polsce, gdzie żyją wszystkie duże drapieżniki – niedźwiedź, wilk i ryś oraz rzadkie w skali Europy ptaki, jak orzeł przedni, puszczyk uralski lub sóweczka.

W dniu akcji zostanie wyłączona iluminacja następujących obiektów w Legnicy:

    1    I Liceum Ogólnokształcące pl. Klasztorny 7,

    2    Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych ul. Skarbka 4,

    3    Wieże Zamku Piastowskiego,

    4    Wieża kościoła pw. św. Jacka,

    5    Hala sportowa, ul. Głogowska 16,

    6    Hala sportowa, ul. Sejmowa 3a.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

wiesiek
wiesiek15 marca o 18:53
Powinni na godzinę w ogóle odciąć prąd to by się akcja udała.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.