Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Koncert Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego w Spalonej

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach oraz Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu zapraszają na niezwykły recital Anny Jurksztowicz oraz Krzesimira Dębskiego.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Koncert połączony jest z promocją książki pt. „Nic nie jest w porządku. Wołyń moja rodzinna historia". Wydarzenie odbędzie się 19 lutego o godzinie 18:00 w Sali Wiejskiego Ośrodka Kultury w Spalonej (ul. Legnicka 35). Wstęp na wydarzenie jest darmowy. 

Recital będzie przeplatany rozmową o tej niezwykłej książce Krzesimira Dębskiego. Ten jeden z największych polskich kompozytorów muzyki współczesnej oraz filmowej w swojej książce przedstawił niezwykłe losy swojej rodziny. Dziadkowie Krzesimira Dębskiego zamordowani zostali z rąk UPA, cudem rodzice autora uniknęli śmierci. To niezwykła historyczna podróż, opowiedziana przez człowieka nie biorącego w nich bezpośredniego udziału, jednak osobiście bardzo związanego z tymi tragicznymi wydarzeniami. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.