Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolejne sukcesy Legnickiego Klubu Taekwon-do

Zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do wywalczyli dziewięć medali na międzynarodowym turnieju Open Barcelona Fuji Mae Cup.

© UM Legnica

W stolicy Katalonii wystartowało łącznie 375 zawodników z 6 państw: Izraela, Francji, Portugalii, Irlandii, Polski i Hiszpanii.

Medale dla LKT Legnica zdobyli:

  • Paweł Woźniak – złoty medal w walkach juniorów do 70 kg,
  • Karol Kurtasz – srebrny medal w walkach juniorów pow. 70 kg,
  • Maksymilian Różycki – srebrny medal w walkach kadetów pow. 170 cm,
  • Dominika Danielewicz – srebrny medal w walkach juniorek do 55 kg oraz brązowy w układach formalnych,
  • Ernest Tatka – brązowy medal w walkach juniorów do 70 kg oraz brązowy w układach,
  • Wioletta Hanisch – srebrny medal w walkach seniorek pow. 65 kg oraz brązowy w układach.

Wyjazd zawodników do słonecznej Hiszpanii był możliwy dzięki nagrodzie finansowej z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego za wysokie wyniki w sporcie młodzieżowym w roku 2016 oraz wsparciu Urzędu Miasta Legnicy.

Zawodnicy LKT Legnica w trakcie sześciodniowej wyprawy mieli także okazję zwiedzić księstwo Monako i jego stolicę Monte Carlo oraz Niceę i Barcelonę z przepięknymi obiektami olimpijskimi. Obejrzeli też mecz FC Barcelona – Valencia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.