Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Kłos & Dąbrowski Big Band zagra w Akademiku

Formacja Kłos & Dąbrowski Big Band będzie gościem koncertu z cyklu Witelon Music Night, który odbędzie się 20 kwietnia 2017 r. w Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Plakat © materiał prasowy

Jest to formacja której założycielami są saksofonista Jarosław Dąbrowski oraz trębacz Łukasz Kłos znani z kilkuletniej współpracy z amerykańskim gitarzystą oraz kompozytorem Mikiem Russellem. Muzycy od kilku lat współpracują z Państwową Wyzszą Szkołą Zawodową im. Witelona w Legnicy, między innymi uczestniczą w cyklu wspólnych jammowań pod nazwą Witelon Jam Session  

Zespół Kłos & Dąbrowski Big Band składa się z 10 znakomitych instrumentalistów – 3-osobowej sekcji rytmicznej oraz 7-osobowej sekcji dętej. Formacja współpracuje również z wokalistami polskiej sceny muzycznej.

Koncerty Kłos & Dąbrowski Big Band to muzyczne show, oparte na znakomitych aranżacjach standardów swingowych, bluesowych, funkowych oraz popowych. Ponadto zespół ma w swojej ofercie koncerty tematyczne poświęcone takim artystom jak Frank Sinatra czy Duke Ellingtone.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 a wstęp jest bezpłatny.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.