Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Wandale szaleli w kompleksie sportowo–rekreacyjnym przy ul. Oświęcimskiej

Ponad 1700 zł będzie kosztowało usuniecie wulgarnych napisów i rysunków, którymi zapaskudzony został kompleks sportowo–rekreacyjny przy ul. Oświęcimskiej.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Jak informuje wydział infrastruktury komunalnej Urzędu Miasta, chuligani prawdopodobnie w nocy z poniedziałku na wtorek, farbą w spreju zamalowali stół do ping ponga i chodniki. Były to wulgarne napisy i rysunki. Wstępnie oszacowano, że ich usunięcie będzie kosztowało ok. 1700 zł.

Kompleks sportowo–rekreacyjny powstał głównie dzięki zaangażowaniu mieszkańców w Legnicki Budżet Obywatelski. W kilku jego edycjach zbudowano tutaj plac zabaw dla dzieci z największą w mieście piramidą linową i siłownię pod chmurką. Gruntownie zmodernizowano boisko sportowe, które ma nowoczesną syntetyczną nawierzchnię.

Zobacz zdjęcia

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.