Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Świąteczne spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica

Hotel Sękowski gościł ostatni w tym roku kalendarzowym Lunch Klubu Biznesu Miedzi Legnica. W powietrzu wyczuwalna była już świąteczna atmosfera, a każdy uczestnik wyszedł ze spotkania z upominkiem, który zawiesi na choince.

© Paweł Sasiela

Wbrew pozorom okres przedświąteczny i końcówka roku sprzyjają rozmowom biznesowym. Przedsiębiorcy planują bowiem działania, dzięki którym dobrze wejdą w kolejny rok. Na grudniowym spotkaniu nie zabrakło więc nowych firm, które zaprezentowały swoje usługi i być może niebawem dołączą do Klubu Biznesu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.