Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Legniccy strzelcy wystrzelali worek medali na mistrzostwach kraju

Siedem medali w tym pięć złotych wywalczyli zawodnicy sekcji strzeleckiej Ligi Obrony Kraju w Legnicy podczas mistrzostw kraju LOK w Tarnowie.

© Materiały prasowe / UM Legnica / LOK

Anna Gałka w kategorii pistoletu pneumatycznego wystrzelała trzy złote medale. Damian Suszczyk zdobył złoty i srebrny medal (pistolet sportowy). Złoto dorzucił także Tomasz Kurek (karabin pneumatyczny). W tej kategorii wśród juniorów trzecie miejsce zajął Piotr Repeła. Dziesięcioosobowa reprezentacja Legnicy wywalczyła trzecie miejsce drużynowo. Startowało 31 ekip.

To był nasz najlepszy występ od wielu lat – mówi trener legniczan Adam Soborski. – Nasi zawodnicy są bardzo zaangażowani podczas treningów. Zapewniliśmy im wysokiej jakości sprzęt i profesjonalne szkolenie. Cenna jest dla nas pomoc miasta i sponsorów. To pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Zobacz zdjęcia

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.