Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Andrzej Dadełło podsumował sezon z Klubem Biznesu Miedzi Legnica

Właściciel Miedzi oraz grupy kapitałowej DSA Andrzej Dadełło spotkał się z członkami Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Okazja do czerwcowego spotkania była znakomita. Od nowego sezonu Miedź zagra przecież w piłkarskiej elicie.

© Paweł Sasiela

Na czerwcowym śniadaniu biznesowym gościł również prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski, który nie ukrywał zadowolenia z osiągniętego przez zielono-niebiesko-czerwonych sukcesu.

- Miasto jest dumne z tego co się wydarzyło w piłce nożnej, jest dumne z zawodników, jest dumne z tego całego przedsięwzięcia. Mam nadzieję, że państwa obecność tutaj i zaangażowanie będzie stałym elementem funkcjonowania klubu, jak również budowania pozytywnego wsparcia dla działalności sportowej w naszym mieście. Mamy w zanadrzu pewne przedsięwzięcia inwestycyjne, które mam nadzieję już niebawem uda się zmaterializować, również w obszarze piłki nożnej - mówił prezydent Tadeusz Krzakowski.

Z kolei właściciel Miedzi podsumował miniony sezon oraz zapoznał klubowiczów z perspektywami rozwoju klubu.

- Z Legnicą jestem związany emocjonalnie, ale też widziałem sens tego co robimy, bo wiele rzeczy zostało tutaj zrobionych bardzo dobrze. Mamy piękny, kameralny stadion. Stadion na nasze potrzeby. W Polsce zbudowano wiele pięknych, za dużych stadionów, które stoją puste. Nasz stadion wypełnił się na ostatnim meczu, wszystkie bilety zostały wyprzedane i myślę, że tak będzie w dalszym ciągu. Tutaj są warunki, żebyśmy się rozwijali - podkreślał Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.