Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Drugi webinar z ekspertami legnickiego ZUS

Jaką pomoc można uzyskać w ramach tarczy antykryzysowej, jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać postojowe? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy bezpłatnego szkolenia online, które poprowadzą eksperci z legnickiego ZUS 11 maja.

© Wikimedia Commons / Damian Zieziula

Webinar poprowadzą Małgorzata Sokołowska oraz Małgorzata Pietrzyk ekspertki ZUS w Legnicy. Początek godz. 12.00, spotkanie jest zaplanowane na dwie godziny.

– To nasze drugie szkolenie. Pierwsze cieszyło się takim powodzeniem, że nie wszyscy chętni mogli wziąć w nim udział tak wiele mieliśmy zgłoszeń – mówi Emilia Nowakowska z ZUS w Legnicy.  – Webinar jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc trzeba się na szkolenie zarejestrować – dodaje.

Zapisy: zgłoszenie należy wysłać na adres biuro@legnica.skwp.pl (prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru kontaktowego, nazwy reprezentowanej firmy). Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie odbędzie się w formie szkolenia online. Każdy zapisany uczestnik otrzyma link umożliwiający nawiązanie połączenia internetowego z pokojem szkoleniowym (poprzez platformę Clickmeeting). Połączenie z pokojem szkoleniowym jest w pełni bezpieczne. W trakcie spotkania uczestnicy mogą zadawać pytania wykładowcom na czacie. Uczestnik powinien dysponować komputerem lub urządzeniem mobilnym, z dostępem do Internetu (do uruchomienia szkolenia należy użyć wyłącznie przeglądarki Google Chrome lub Firefox).

W programie szkolenia:

  • omówienie form wsparcia w ramach programu Tarcza Antykryzysowa.
  • omówienie warunków, jakie należy spełnić, aby otrzymać pomoc z ZUS (na przykładach).
  • instruktaż w zakresie wypełniania wniosków.
  • czas na pytania dot. usług Tarczy Antykryzysowej oraz dot. dodatkowego zasiłku opiekuńczego dla osób, które opiekują się dzieckiem do lat 8 z powodu zamknięcia żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola lub szkoły w związku z COVID-19
  • odpowiedzi ekspertów ZUS.

Spotkanie organizują wspólnie: legnicki Oddział ZUS oraz legnicki Oddział Okręgowy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jbk
jbk5 maja 2020 o 20:36
hahaha i tyle w tym temacie http://google.com
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.