Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Cykl bezpłatnych szkoleń online dla legnickich przedsiębiorców

W pierwszym webinarium eksperci ZUS pomagali właścicielom firm rozwiązywać ich problemy związane z poprawnym wypełnianiem wniosków o pomoc w ramach Tarczy Antykryzysowej.

© Materiały prasowe / ZUS

Same przygotowania do webinaria zajęły nam kilkanaście dni. Tyle trwały przygotowania techniczne do wydarzenia, czyli konfiguracja sprzętu oraz zapisy uczestników – mówi Emilia Nowakowska z legnickiego ZUS.

Szkolenie online zgromadziło ostatecznie 30 osób. Ekspertki z ZUS Małgorzata Pietrzyk i Małgorzata Sokołowska pod opieką moderatorów nie tylko instruowały o zasadach przyznawania, wypełniania dokumentów, ale także odpowiedziały na kilkadziesiąt pytań uczestników szkolenia.

Webinarium cieszyło się takim zainteresowaniem, że miejsc zabrakło dosłownie chwilę po ogłoszeniu, zż taki webinar organizujemy. Przedsiębiorcy mają mnóstwo pytań dotyczących tego, kto, na jakich zasadach może dostać postojowe lub być zwolnionym z opłacania składek do ZUS – opowiada Nowakowska.

Zapisy na kolejne webinarium zostaną już wkrótce ogłoszone (informacja pojawi się na stronie stowarzyszenia oraz na stronie ZUS w zakładce wydarzenia i szkolenia).

Pracownicy legnickiego Oddziału ZUS współpracowali przy tym projekcie szkoleniowym ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.