Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Bezpłatne szkolenia w ZUS-ie o PPK

Od września 2019 r. w Oddziale ZUS w Legnicy odbywają się szkolenia na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych. Zobacz terminy szkoleń na rok 2020.

© Materiały prasowe / PAP

Dzięki kilkumiesięcznej współpracy legnickiego ZUS ze spółką Polski Fundusz Rozwoju Portal PPK w czasie szkoleń dla przedsiębiorców, już ponad 130 osób dowiedziało się, jak wdrożyć Pracownicze Plany Kapitałowe w swojej firmie.

Pracownicze Plany Kapitałowe to dobrowolny, prywatny system długoterminowego oszczędzania, dostępny dla wszystkich osób zatrudnionych. Jest on tworzony nie przez samego pracownika, lecz wspólnie – przy jednoczesnym udziale pracodawców oraz państwa.

Za nami już trzy takie spotkania. Przedsiębiorcy bardzo sobie chwalą te fachowe szkolenia, bowiem takiej oferty dotychczas w regionie nie było. Spotkania, które trwają około trzech godzin, prowadzi Pani Alina Nieplowicz, ekspert regionalny Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK na województwo dolnośląskie i opolskie – mówi Emilia Nowakowska koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji w legnickim ZUS.

Ważne: Przedsiębiorcy mają różne terminy na przystąpienie do programu PPK – najbliższe to styczeń 2020 r. i lipiec 2020 r.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie w 2020 roku odbędą się kolejne szkolenia na temat PPK. W planie są trzy spotkania pod hasłem; „Wszystko na temat PPK, czyli co każdy powinien wiedzieć o Pracowniczych Planach Kapitałowych”.

Na szkolenia ZUS zaprasza w marcu, maju i czerwcu:

  • 9 marca o godz. 8.30
  • 26 maja o godz. 9.00
  • 22 czerwca o godz. 9.00.

Wszystkie szkolenia odbywają się w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Grabskiego 26 w sali nr 200. Spotkania są nieodpłatne, ale obowiązują zapisy, pod numerem telefonu 76 876 40 99 lub poprzez e-mail malgorzata.walaszczyk@zus.pl.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.