Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

18. Turniej Kowali o Srebrne Klucze Legnicy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza do parku Miejskiego (polana angielska), gdzie w sobotę i niedzielę (20 i 21 maja) odbywać się będzie 18. Turniej Kowali o Srebrne Klucze Legnicy.

© plakat

Na turniej zaproszono kowali z różnych regionów Polski. Tematem pracy domowej była mównica – pulpit do czytania. W trakcie pokazowego kucia w parku kowale tworzyć będą zawiasy i zasuwy bramowe. Turniejowi towarzyszyć będą pokazy hippiki, strongmenów i klubów fitness. Nie zabraknie plenerowej gastronomii i food trucków.

W sobotę o godzinie 15.00 wszyscy, bez względu na wiek, mogą się spotkać na starcie IV Legnickiego Biegu Kowalskiego. Organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież, dorosłych, całe rodziny. Do przebiegnięcia będzie jedna mila kowalska. Na mecie wszyscy otrzymają pamiątkowe medale, a najlepsi - podkowy. Amatorzy smaków plenerowych są zaproszeni w niedzielę o 16.00 do udziału w konkursie grillowania. Dla najlepszych grillmenów i grillmenek przygotowano nagrody.

Miłośnicy letnich klimatów będą mogli korzystać z leżaków i piaszczystej plaży. Nie zabraknie kolorowych kiermaszów i kramów m.in. z wyrobami regionalnymi i rękodziełem. Przygotowany jest bogaty program estradowy, wypełniony wybuchową mieszanką tańca zespołów dziecięco-młodzieżowych pn. „Podkóweczki dajcie ognia”. Na scenie zobaczymy m.in. Złote Dzieci, Spectro, Balbinki, Cykady, Mały Bolesławiec, Karambol, Bessali, Feniks, wychowanków MCK z Legnicy.

Tradycyjnie zapraszamy też do wzięcia udział w turnieju rzutu podkową. A to jeszcze nie wszytko, bo na najmłodszych czekają ciekawe i widowiskowe animacje oraz dmuchańce.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.