Logo Legnica24h.pl
Reklama

W sobotę policyjna akcja „Alkohol i Narkotyki”

9 czerwca br. od godziny 6.00 policjanci legnickiej drogówki przeprowadzą działania „Alkohol i Narkotyki”.

© Policja

Głównym celem akcji jest eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących, jak i osób będących pod wpływem narkotyków.

- Każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani, pod wpływem narkotyków kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach. Dlatego legniccy policjanci apelują do osób, które widzą, że za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa, aby jak najszybciej poinformowały o tym policję - mówi mł. asp. Jagoda Ekiert z legickiej policji.

Akcja "Alkohol i narkotyki" to jedna z wielu inicjatyw policjantów, która ma sprawić, aby na naszych drogach było bezpieczniej.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Djdjd
Djdjd8 czerwca 2018 o 22:10
Jak bedzie przeprowadzana akcja
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.