Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Taniec i muzyka w LCK

Nabór ciągły prowadzą zespoły artystyczne: Zespół Pieśni i Tańca Legnica, Dziecięco-Młodzieżowa Legnicka Orkiestra Dęta, Chór Madrygał a także Akademii Baletu - w dowolnej chwili można dołączyć.

© Materiały prasowe / LCK

Legnickie Centrum Kultury jest miejscem, gdzie funkcjonują liczne sekcje i zespoły artystyczne prowadzące zajęcia w zakresie tańca, muzyki i śpiewu. Tworzymy przestrzeń w której można odkrywać swoje talenty artystyczne, jak również je w późniejszym czasie rozwijać. Nabór ciągły prowadzą zespoły artystyczne: Zespół Pieśni i Tańca Legnica, Dziecięco-Młodzieżowa Legnicka Orkiestra Dęta, Chór Madrygał a także Akademii Baletu - w dowolnej chwili można dołączyć.

24 września w godz. 11.00-13.30 na Dni otwarte zapraszają młodzi muzycy z Dziecięco Młodzieżowej Legnickiej Orkiestry Dętej. Spotkanie odbędzie się w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej. W tym czasie młodzi muzycy zaprezentują brzmienie fletów, klarnetów, saksofonów, tub oraz trąbkę i perkusję. O godzinie 12.00 będzie można zobaczyć jak wygląda próba orkiestry, którą poprowadzi kapelmistrz - Konstancja Mozolewska. Po próbie muzycy koncertowo zaprezentują się Gościom, wykonując krótki program. W szeregi orkiestry zapraszamy dzieci w wieku od lat 10 oraz młodzież. Wszystkiego uczymy od podstaw, nie wymagamy własnego instrumentu.

W Akademii Rycerskiej odbywają się także zajęcia taneczne dla osób dorosłych: flamenco oraz nauka tańca towarzyskiego.

Naukę tańca towarzyskiego I stopnia (dla początkujących) rozpoczniemy 12 października. Nauka obejmuje 8 spotkań po 1,5 godziny. Prowadzony jest przez znakomitego instruktora, członka Światowej Federacji Tańca, sędziego międzynarodowego - Andrzeja Mierzwę, dzięki któremu wysoki poziom prowadzonych zajęć idzie w parze ze znakomitą atmosferą. Zajęcia odbywają się w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej, w środy w godz. 18.30-20.00.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do rozwijania swoich talentów wokalnych, muzycznych i tanecznych - szczegółowych informacji na temat możliwości jakie proponujemy udziela sekretariat LCK pod numerem telefonu 76 72 33 700.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.