Logo Legnica24h.pl
Reklama

Spotkanie autorskie z Moniką Kowalską

Legnicka Biblioteka Publiczna i Dział Informacyjno-Bibliograficzny i Regionalny zapraszają na spotkanie autorskie z Moniką Kowalską i promocję jej książki.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

26 września 2023 r., wtorek, godz. 17.00

Miejsce: siedziba LBP, ul. Piastowska 22

wstęp bezpłatny

Monika Kowalska - wrocławianka, autorka cyklu „Dwa miasta”. Jej debiut powieściowy - „Lwowska Kołysanka” - został nominowany do nagrody Debiut roku 2021 w plebiscycie portalu LubimyCzytać.pl.

Redaktorka i autorka setek opowiadań w pismach kobiecych, kryminalnych i retro. Przez wiele lat prowadziła również czasopisma dla najmłodszych, co sprawiało jej ogromną frajdę. Lubi wędrówki w nieznane, podczas których można potknąć się o jakąś historię. Intryguje ją przeszłość i świat, którego już nie ma, a tropienie losów przodków niezmiennie wywołuje u niej dreszcz emocji. Wielką miłością darzy zarówno Wrocław, jak i Lwów, z którego wywodzi się jej rodzina.

Obecnie pracuje nad powieścią kryminalną – oczywiście jej akcja też umiejscowiona jest na Dolnym Śląsku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.