Logo Legnica24h.pl
Reklama

Ruben Hoogenhout na dłużej w Miedzi!

24-letni obrońca Ruben Hoogenhout podpisał nowy kontrakt z Miedzią. Holender związał się z legnicką drużyną do 30 czerwca 2026 roku.

© Materiały prasowe / MiedĹş Legnica / Paweł Sasiela

Holenderski defensor trafił do Legnicy w listopadzie 2020 roku, początkowo trenując z drugą drużyną zielono-niebiesko-czerwonych. Dobrymi występami szybko zapracował na debiut w pierwszym zespole, którego doczekał się w grudniu tego samego roku. Obrońca uczący się piłkarskiego rzemiosła w najlepszych holenderskich klubach, mający za sobą występy w juniorskiej reprezentacji swojego kraju, ostatni rok spędził na wypożyczeniu w Resovii Rzeszów. Tam wyróżniał się przez cały sezon, rozgrywając 27 spotkań i strzelając jednego gola. Po powrocie nad Kaczawę z marszu stał się ważnym ogniwem niepokonanego w bieżącym sezonie zespołu. Wystąpił we wszystkich 7 meczach bieżącej kampanii Fortuna 1 Ligi w pełnym wymiarze czasowym, zdobywając bramkę w meczu ze Stalą Rzeszów. To z kolei sprawiło, że już teraz przedłużył swój kontrakt z Miedzią do 30 czerwca 2026 roku.

"Oczywiście jestem bardzo szczęśliwy z podpisania nowej umowy z Miedzią. Dla mnie najważniejsze jest, by grać w każdym meczu. Klub i drużyna chcą awansować do PKO BP Ekstraklasy. Taki jest też mój cel. Chciałbym tam zagrać, bo myślę, że każdy piłkarz chce występować na jak najwyższym poziomie" - powiedział Ruben Hoogenhout po związaniu się nową umową z Miedzią.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.