Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

(FOTO) X Turniej Kibice Razem - Gniewino 2023

Kibice Razem Miedź Legnica team zajął 2 miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Ośrodków Kibice Razem, który w tym roku odbył się w prestiżowym Hotelu Mistral w Gniewinie.

© Materiały prasowe

W sumie w zawodach udział wzięło 19 drużyn reprezentujących ośrodki z całego kraju. Warto dodać, że oprócz 2 miejsca nasi reprezentanci zgarnęli nagrody indywidualne. Kuba Wajchert bramkarz turnieju, Brajan Kubicki najlepszy strzelec - 11 bramek.

Skład Kibice Razem Miedź Legnica Team:

Jakub Wajchert 2. Julia Bogusz 3. Lena Fiałkowska 4. Dominika Makuch 5. Brajan Kubicki 6. Milena Boryczka 7. Dorian Sura 8. Dorian Łakatusz 9. Piotr Piotrowski, Trener - Bartłomiej Żygadło

Podczas turnieju młodzi kibice mogli integrować się ze swoimi rówieśnikami z innych miast Polski (Legnica, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Szczecin, Wrocław, Opole, Warszawa, Lublin, Białystok, Stalowa Wola. Nowy Sącz, Bełchatów, Tychy, Zabrze, Kielce, Chorzów, Mielec, Kalisz). Oprócz sportowej rywalizacji było mnóstwo śmiechu, zabawy, wspólnych rozmów.

"I o to w tym wszystkim chodziło. Oprócz samych zawodów piłkarskich nasi młodzi kibice wraz z dziećmi z Domu Dziecka z podwrocławskiego Bierutowa mogły spędzić kilka godzin na jednej z Sopockich plaż. Dla niektórych z nich był to pierwszy kontakt z naszym Bałtykiem, a jako że woda w tym dniu była wyjątkowo ciepła ciężko było ich z niej wyciągnąć" - komentuje Bartłomiej Żygadło - opiekun, trener, oraz koordynator ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica. "Nazajutrz dzień sportowy. Od samego rana 9 konkurencji iście olimpijskich + popołudniu mecze w piłkę nożną. Po wszystkim relax w strefie SPA. Jednymi słowy działo się bardzo dużo, a wszystko dzięki świetnej współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Widzimy się ponownie za rok. HEJ MIEDŹ" - dodaje.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.