Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Patrycja Kamola & Giganci Rocka wystąpią na Out Of Control

Patrycja Kamola & Giganci Rocka - to nazwa nowego projektu muzycznego wokalistki Patrycji Kamola, której towarzyszą znani na ogólnopolskich scenach, legniccy muzycy.

© Materiały prasowe

Muzycy, których zaprosiłam do współpracy przy tym projekcie, mają w swoim wspólnym dorobku artystycznym udział w ponad 30 sesjach nagraniowych płyt i ponad 100-letni staż muzyczny na scenie, stąd moja pieszczotliwa ich nazwa „Giganci Rocka”  – mówi Patrycja Kamola.  Jestem szczęśliwa, że takie sławy, czy wręcz znane mi kiedyś ze słyszenia „legendy” legnickiej sceny muzycznej udało mi się namówić do udziału w moim nowym projekcie. Nie ukrywam, że autorskie utwory Pawła Lenara i Jarka Jafo Michalskiego zarejestrowane na taśmach magnetofonowych, słuchałam na starym „Kasprzaku”, będąc jeszcze dzieckiem – dodaje wokalistka.

Nowy materiał muzyczny będzie miał premierę 13 stycznia 2019 roku, na koncercie w Pałacu Franklów w Prudniku, gdzie będzie również kręcony teledysk do premierowej piosenki. Natomiast na koncercie Out Of Control organizowanym przez Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie i Dawida Stefanika grupa przedstawi publiczności znane i rozpoznawalne piosenki Patrycji Kamola, aktualnie podbijające kilkanaście regionalnych i ogólnopolskich list przebojów. Ich muzyka to melodyjny pop z rockowym pazurem i tekstami inspirowanymi codziennym życiem, a wszystko to okraszone dźwiękami instrumentów klawiszowych Pawła Lenara (DECOY, Sing Sing), gitarzysty Jarka „Jafo” Michalskiego (WHY, Flowers), basisty Sławka Kosmala (Podwójne Dno, The Mohers) oraz perkusisty Marcina Tokarskiego (Cynamonowy Ogród, Coolbaba).

Koncert Out Of Control – 01.12.2018 (sobota), początek godz 18:30. Wstęp 10 zł i 15 zł w dniu koncertu.

Więcej o Out of Control IV

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

satan
satan27 listopada 2019 o 21:22
Giganci, hahahaha
Lubię to! 0
gandalf
gandalf14 grudnia 2018 o 16:24
Giganci Rocka to brzmi dumnie !
Lubię to! 0
Poczwórne DNO
Poczwórne DNO30 listopada 2018 o 17:03
Why, Flowers, Cynamonowy Ogród i Mohers Band - co to za zespoły???:D.... podsumujmy - połap nikomu (może poza ogródkiem piwnym Spiżarni.... )nie znanych lokalnych grajków i nazwij się GIGANCI ROCKA - mam lepszą nazwę Poczwórne DNO:D
Lubię to! 0
Olo
Olo26 listopada 2018 o 14:57
Jedyny GIGANT do klawiszowiec
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.