Logo Legnica24h.pl
Reklama

Nowy Rzecznik Konsumentów rozpoczyna pracę

Tomasz Strojek wygrał konkurs na stanowisko Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Urzędzie Miasta Legnicy, świadczącego także doradztwo i pomoc prawną konsumentom z terenu powiatu legnickiego. Nowy rzecznik rozpoczął dziś (18 czerwca) swoją pracę

© UM Legnica /materiał prasowy

Tomasz Strojek jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Jest radcą prawnym. To 42-letni legniczanin. Prowadził własną działalność gospodarczą, a następnie został kierownikiem Ośrodka Certyfikacji Towarzystwa Konsultantów Polskich BP Dekra ITS w Lubinie. Był też prawnikiem we wrocławskiej kancelarii Certus i zajmował się obsługą prawną w Firmie prawniczej Consorcium, której został wspólnikiem. 

Prowadzi też własną Kancelarię Radcy Prawnego, która zajmuje się m.in. obsługą prawną przedsiębiorców i osób fizycznych, prowadzeniem postępowań sądowych, opiniowaniem umów i negocjacjami handlowymi. 

- Zależy mi na szerokim wyjściu z edukacją konsumencką na zewnątrz, dotarciu do różnych środowisk, od młodzieżowych po senioralne, zarówno w mieście, jak i w powiecie – mówi Tomasz Strojek. – Nowością będzie stworzenie na stronie internetowej miasta specjalnej zakładki, zawierającej bieżące porady, ale też wzory pism i informacje o zmianach w prawie konsumenckim. Serdecznie zapraszam do naszego biura – dodaje rzecznik.

Miejski Rzecznik Konsumentów (Urząd Miasta Legnicy, pl. Słowiański 8, pok. 18 na parterze, tel. 76 72 12 138) zapewnia m.in.: bezpłatne porady i informacje prawne dotyczące ochrony interesów konsumentów oraz działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i powiatu, dotyczące np. kupna–sprzedaży oraz usług i umów o dzieło, telefonii, telewizji, usług kurierskich, pocztowych, turystycznych, budowlanych, kredytów, ubezpieczeń i sektora energetycznego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.