Logo Legnica24h.pl
Reklama

Legnickim seniorom chce się chcieć

W niedzielę na boiskach treningowych w parku Miejskim odbyła się V edycja legnickiej Senioriady. W zawodach wzięło udział pięć drużyn: Klan z Legnickiego Centrum Seniora LCK, TKKF Energetyk, Bąbelki, Szczęśliwi Emeryci oraz eLUTeWutki.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Uczestnicy byli świetnie przygotowani do udziału w różnorodnych konkurencjach sportowych. Sprawdzili się m.in. w konkurencjach indywidualnych, np. w chodzeniu z kijkami, strzelaniu z łuku do tarczy, w mini golfie czy konkurencjach zespołowych, jak zabawa w kostkę Rubika czy pokaz tańca. Zwycięzcą okazało się Legnickie Centrum Seniora, II miejsce zdobył TKKF Energetyk, a III - Szczęśliwi Emeryci. Nagrody wręczył seniorom prezydent miasta Tadeusz Krzakowski.

– Wspaniale, że mamy w Legnicy tylu fantastycznych ludzi, którym chce się wyjść z domów i wspólnie spędzić czas. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za dawanie dowodu na to, że w każdym wieku można podjąć inicjatywę i dobrze się przy tym bawić – powiedział prezydent.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.