Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Krzysztof Danielewicz zagra w Miedzi!

Krzysztof Danielewicz to kolejny piłkarz, który zasilił Miedź przed sezonem 2019/2020. 27-letni bramkostrzelny pomocnik związał się z klubem dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.

© B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu

Nowy zawodnik Miedzi pochodzi z Wrocławia, ale na głębokie piłkarskie wody wypłynął w Cracovii. To właśnie w barwach „Pasów” Danielewicz zaliczył swój debiutancki sezon w Ekstraklasie. Co ciekawe, już w pierwszej kolejce zdobył bramkę, otwierając wynik meczu z Piastem Gliwice.

W 2014 roku Danielewicz wrócił w rodzinne strony i na dwa lata związał się ze Śląskiem Wrocław. Później występował także w Górniku Łęcza, a jego licznik występów w Ekstraklasie zatrzymał się na 92. 

Ostatnie dwa lata spędził w pierwszoligowej Chojniczance. Szczególnie udany był dla niego sezon 2018/2019. W 26 meczach zdobył dziewięć bramek, co uczyniło go najlepszych strzelcem swojego zespołu! Był to jeden z wyróżniających się pomocników na pierwszoligowych boiskach.

W środę Danielewicz przeszedł testy medyczne, a w czwartek podpisał kontrakt z Miedzią.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.