Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Noc Świętojańska w Jaśkowicach Legnickich

Tradycyjne obchody Nocy Świętojańskiej odbyły się w Jaśkowicach Legnickich. Mieszkańcy całej gminy bawili się w najkrótszą noc roku w Parku Pod Dębami nad malowniczym jaśkowickim jeziorem.

© Materiały prasowe

Na uczestników czekało wiele atrakcji związanych z obchodami Święta Kupały. Kobiety plotły przepiękne wianki z kwiatów i ziół, które zgodnie z tradycją zostały puszczone na wodę. Rozpalono ognisko, przy którym wszyscy biesiadowali. Przez cały czas uczestnikom czas umilała Kapela Kunice, które na okazję Nocy Świętojańskiej przygotowała specjalny repertuar.

Nie mogło zabraknąć zabaw dla najmłodszych uczestników imprezy, dzieci doskonale bawiły się rozgrywając turniej piłki nożnej na specjalnym boisku. Na wszystkich czekał poczęstunek, a swoje talenty i umiejętności pokazała wszystkim wyjątkowa lokalna grupa Freedom Of Fire, której członkowie umiejętnie władają ogniem, prezenując niezwykły program artystyczny.

Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna do późnych godzin tej najkrótszej nocy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.