Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Legniczanie świętują Niepodległą!

Wczoraj Legnica hucznie obchodziła setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

© Kornelia Szymańska

Z tej okazji w rynku przygotowano wiele atrakcji. Udostępniono pojazdy wojskowe, na tle których chętnie pozowano do zdjęć. Przez ulicę Najświętszej Marii Panny rozciągały się czerwone i białe parasolki, powieszone nad głowami przechodniów. Na rynku została rozłożona scena, na której występowali artyści i zespoły prezentujące pieśni patriotyczne. Całe centrum udekorowano na biało-czerwono. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Marysia
Marysia14 listopada 2018 o 00:23
Piękne wydarzenie, super obchody.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.