Logo Legnica24h.pl
Reklama

Emmanuel Agbor z nowym kontraktem w Miedzi!

Miedź Legnica przedłuża kontrakt z Emmanuelem Agborem! 20-letni kameruński napastnik związał się z zielono-niebiesko-czerwonymi umową do 30 czerwca 2027 roku.

© Materiały prasowe / MiedĹş Legnica / B. Hamanowicz

Agbor dołączył do legnickiego klubu wiosną sezonu 2021/2022. Początkowo występował w Miedzi II Legnica w rozgrywkach III ligi, przez półtora roku czyniąc ogromny postęp. Z drugą drużyną wygrał Fortuna Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim, co dało Miedzi II przepustkę do rozgrywek centralnych w kolejnej kampanii. W ubiegłym sezonie zadebiutował w PKO Bank Polski Ekstraklasie, a w obecnych rozgrywkach zanotował 12 ligowych i pucharowych występów w pierwszym zespole zielono-niebiesko-czerwonych, w których zaliczył 3 asysty.

"Czuję się naprawdę dobrze i jestem szczęśliwy. Przyjeżdżając do Polski, jednym z moich marzeń była gra na wyższym poziomie i w dobrym zespole. Teraz pozostaje mi tylko ciężko pracować. Wszyscy chcemy grać na jak najwyższym szczeblu. Aby tak się stało, konieczna jest właśnie ciężka praca i zachowanie koncentracji" – powiedział Emmanuel Agbor po związaniu się z legniczanami nową umową.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.