Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Black Friday w Galerii Satyrykon

Wietrzenie magazynów w Galerii Satyrykon! Rabaty będą sięgać nawet do 80%! 1 grudnia 11.00-18.00.

© Materiały prasowe / LCK

Nasz Black Friday przewrotnie odbędzie się nie w ostatni piątek listopada a w pierwszy piątek grudnia, który przypada właśnie 1 grudnia. Na ten dzień zaplanowaliśmy specjalne ceny naszych katalogów, książek, plakatów i satyrykonowych koszulek. Rabaty będą sięgać nawet do 80%! To doskonała okazja, by zaopatrzyć się w nietuzinkowe prezenty pod choinkę.

Ceny będą zaczynać się już od 5 zł. W asortymencie mamy plakaty projektowane przez najlepszych artystów do legnickich imprez: Satyrykon oraz Festiwal Chóralny Legnica Cantat. Kolekcja zawiera plakaty autorstwa m.in. Ryszarda Kai, Józefa Wilkonia, Kai Renkas czy Wiesława Wałkuskiego. W regularnej sprzedaży mamy katalogi do Międzynarodowej Wystawy Satyrykon – Legnica i wystaw towarzyszących. Tu również ceny będą się zaczynać od 5 zł.

Na odwiedzających Galerię Satyrykon 1 grudnia będą też czekać gratisy do każdych zakupów.

I na koniec wisienka na torcie: dla pierwszych 10 klientów, którzy dokonają zakupów tego dnia będziemy mieć… przedpremierowo limitowany Kalendarz Satyrykonu 2024!

Przybywajcie! Zapraszamy 1 grudnia w godz. 11-18.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.