Logo Legnica24h.pl
Reklama
PWSZ im. Witelona w Legnicy
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

Dominik Nowak: Byliśmy po prostu nieskuteczni

Przegraliśmy, musimy przygotowywać się do następnego spotkania i wierzyć w to, co robimy na treningach i w meczu - powiedział trener Miedzi Legnica po przegranym spotkaniu 0:2 z Zagłębiem Sosnowiec.

© Paweł Sasiela

Prezentujemy wypowiedzi trenerów Dariusza Dudka i Dominika Nowaka po meczu Miedzi z Zagłębiem Sosnowiec w ramach 21. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Dariusz Dudek:

Myślę, że dzisiejsze spotkanie pokazało, że jeszcze dużo nam brakuje. Przede wszystkim czasu na to, żeby poprawić wszystkie nasze mankamenty. To, że wygraliśmy nie oznacza, iż ustrzegliśmy się błędów. Myślę, że będziemy nad tym pracować. Natomiast bardzo chciałbym pochwalić mój zespół nie tylko za zaangażowanie i walkę, co świadczy że są dobrze przygotowani, ale także za zrealizowanie wszystkich zadań taktycznych, o których wcześniej rozmawialiśmy. Pierwszy mecz to taki, w którym nie wiadomo co się może wydarzyć. Mieliśmy dzisiaj dużo szczęścia, bo gdyby Miedzianka strzeliła wcześniej jedną z sytuacji, które miała, to mecz mógłby potoczyć się różnie. Aczkolwiek moi zawodnicy po tych sytuacjach nie zwariowali, tylko realizowali plan taktyczny. Z drugiej strony chciałbym też pogratulować trenerowi Dominikowi, bo myślę, że nie jest to łatwe dostać grupę piłkarzy i ułożyć to w 3-4 tygodnie. To jest trudne. Dzisiaj wygrałem, więc mogę się cieszyć, ale za tydzień mogę płakać. Widzieliśmy wyrównane spotkanie i jestem zadowolony z wyniku, ale też tego, o czym mówiłem wcześniej.

Dominik Nowak:

Uważam, że w pierwszej połowie były momenty, w których niepotrzebnie narażaliśmy się na proste straty, przez co zabijaliśmy tempo meczu, które chcieliśmy narzucić. Jest kontrowersja związana z rzutem karnym. To sobie zobaczymy, bo nie chcę tego na gorąco komentować. W drugą połowę zespół wszedł bardzo dobrze. Wydawało się, że bramki są kwestią czasu, bo mieliśmy swoje sytuacje, obijaliśmy słupek i poprzeczkę. Marcos miał też swoją okazję sam na sam. Szczęście na pewno było dzisiaj po stronie Zagłębia. Nie mówię o drugiej bramce, tylko o pierwszej. Mur musi stać i taka kuriozalna bramka nie powinna się zdarzyć. Tym bardziej, że była spora odległość od bramki. Zespół nie grał może takiego spotkania jakiego byśmy oczekiwali. Natomiast było zaangażowanie, pomysł i kreowanie sytuacji bramkowych. Byliśmy po prostu nieskuteczni. Przegraliśmy, musimy przygotowywać się do następnego spotkania i wierzyć w to, co robimy na treningach i w meczu.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

pielgrzym
pielgrzym3 marca 2020 o 10:10
panie Nowak mniej pan honor i do widzenia
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.