Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Bezpłatne maseczki i płyny do dezynfekcji trafiają do szkół

Legnickie szkoły i placówki oświatowe otrzymają bezpłatnie ponad 8 ton płynów dezynfekujących, 30 tysięcy maseczek medycznych i 200 termometrów do pomiaru temperatury ciała.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Te środki ochrony osobistej zostały przekazane przez Ministerstwo Zdrowia i w poniedziałek (31 sierpnia) dotarły do Legnicy. Przekazywaniem tych materiałów do jednostek oświatowych zajmuje się wydział zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej Urzędu Miasta.

Wydział wyposaży również te placówki w kilkaset fartuchów ochronnych, które wcześniej zostały uszyte na zamówienie legnickiego Urzędu Miasta. Dysponuje też własnymi rezerwami środków ochrony, które może przekazać potrzebującym placówkom.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.