Logo Legnica24h.pl
Reklama

Świadectwo byłego gangstera

Paweł Cwynar to były gangster, wielokrotny recydywista, który nawrócił się i napisał o tym książkę. Spotkanie z legniczaninem odbędzie się 17 i 18 maja.

Fot. legnica.fm © legnica.fm

Spotkanie z Pawłem Cwynarem – autorem książki „Wysłuchaj mnie, proszę” odbędzie się w środę 17 maja w parafii Jana Chrzciciela o godzinie 17:15. Klasztor sala nr 8, dzień później w czwartek 18 maja spotkanie zaplanowano po mszy św. około 19:00 w parafii św. Jadwigi Śląskiej na ulicy Władysława Grabskiego 15.

Podczas spotkań będzie możliwość zakupienia książki z dedykacją autora (cena 25 zł).

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Matopeja
Matopeja16 listopada 2017 o 11:52
Jedna nieścisłość w tej pięknej historii.Policja czy Cbś nie mogli proponować Pawłowi statusu świadka koronnego gdyż był on przywódcą jak sam opowiada kilku grup przestępczych ,wszystko spójne ,przemyślane taka "gangstersko-romantyczna opowieść" Pawła a ile w niej prawdy tylko on wie.Mimo wątpliwości ..jeśli robi "dobra robotę" i jest to jego pomysł na życie niech robi tak dalej.
Lubię to! 0
ono
ono16 listopada 2017 o 11:45
hmm
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.