Logo Legnica24h.pl
Reklama
Dołącz do zespołu restauracji McDonald'sw Legnicy - telefon 660 515 460

Dzieci Kwiaty odbiorą klucze od władz Uczelni i Miasta!

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza 18 maja br. na korowód juwenaliowy, który oficjalnie zainauguruje tegoroczne Juwenalia.

Plakat Fot. Materiał prasowy

Studenci wspólnie z nauczycielami akademickimi oraz pracownikami spotkają się przed budynkiem głównym Uczelni, gdzie odbiorą klucze od władz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Tym samym będzie to znak, że władzę przejęli studenci. Następnie, o 11:30 korowód wyruszy pod legnickiego Filipka, gdzie odbierze klucze od przedstawicieli władz Miasta.

Tego samego dnia Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego, zaprasza na zabawę w ramach juwenaliowych przedbiegów w Sky Light Legnica - plaża na dachu Galerii Gwarnej. Początek o 21:00. Zagra dj MattDillar i dj Ruzz.

Dzień później, czyli 19 maja 2017 r. – od godziny 16:00 finał Juwenaliów 2017 na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy! Wystąpią: DJTomek, EXELENT, MARKUS P oraz gwiazda wieczoru: Kamil Bednarek!

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza do zakupów koszulek juwenaliowych oraz biletów wstępu na koncerty, które odbędą się 19 maja 2017 na dziedzińcu Uczelni. Bilety i koszulki można nabyć w siedzibie samorządu studenckiego w pokoju A 27.

Bilety dostępne są również przez Internet – Ticketpro oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej: Galeria Satyrykon w Legnicy, Empik w Galerii Piastów, Media Markt.

Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu imprezy): 15zł / 20zł – normalny; 10zł / 15zł - ulgowy (dla studentów z ważną legitymacją).

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama
WOŚP 2018
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.