Logo Legnica24h.pl
Reklama

Siatkówka

 • Siatkówka oldbojów
  A S

  Siatkówka oldbojów

  W legnickim Zespole Szkół Integracyjnych rozegrano (7-8 października) Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w siatkówce oldbojów od 35 lat. W zawodach wzięło udział 8 drużyn z całej Polski.

  9 października 2017

 • Bez skarpet na Kormoranie
  legnica24h.pl

  Bez skarpet na Kormoranie

  Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w otwartym turnieju siatkówki plażowej „Bez skarpet” , który odbędzie się na kąpielisku Kormoran w piątek (23 czerwca). Początek godz. 16.00.

  21 czerwca 2017

 • (FOTO) Siatkarze z Legnicy wygrywają turniej o Puchar św. Marcina
  Paweł Sasiela

  (FOTO) Siatkarze z Legnicy wygrywają turniej o Puchar św. Marcina

  I Jaworski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar św. Marcina zwyciężył zespół Zamek Legnica. W rywalizacji udział wzięły cztery drużyny, obok legniczan zagrali siatkarze z Wrocławia oraz dwie ekipy z Jawora.

  10 czerwca 2017

 • Weź udział w turnieju „Siatkówka z pisanką”
  legnica24h.pl

  Weź udział w turnieju „Siatkówka z pisanką”

  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza na Otwarty Turniej w Piłce Siatkowej „Siatkówka z pisanką”, który będzie rozegrany w sobotę (8 kwietnia) w hali sportowej przy ul. Lotniczej. Początek godz.10.00.

  6 kwietnia 2017

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.